Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-12-20 00:17:47

Azimierz Donald

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 32
Punktów :   

Info ogolne itp.

OC jestem ja
a Consig. zostal mianowany Redukt.

Trzeba bedzie jutro ustalic jak glosujemy na 1 rzez miasta

Odrazu rezerwuje sobie Cichopek
Porponuje zeby 2 zaglosowalo na ta sama osobe a reszta na kogos innego. Nikt z nas nie wybral sobie wyjatkowo glupiego nicka wiec nie ma sensu glosowac na siebie samych

Offline

 

#2 2008-12-20 00:28:10

Marco Polo

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 29
Punktów :   

Re: Info ogolne itp.

husaria tutaj.

Ustaliliśmy, że główne role w mafii przypadną innym, dlatego na forum będę grał dość ostrożnie. To samo polecam przez początek gry pozostałym kolegom, nie licząc OC, który powinien grać ostro i aktywnie od samego początku, zresztą to Aziego to nawet przypasuje. Co do Consigliere - nie wiem czy do końca rozumiem jego rolę, ale chyba możemy go od czasu do czasu wydelegować do zabicia niewinnego w głosowaniu miasta.

Aha, zagłosuję na kogoś, kto będzie miał 0 postów w terminie głosowania.

Offline

 

#3 2008-12-20 09:55:43

Czaka Laka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 15
Punktów :   

Re: Info ogolne itp.

Tutaj Tedzik.

Też oddam głos na kogoś cichego.

Offline

 

#4 2008-12-20 12:43:53

C. M. Manson

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 17
Punktów :   

Re: Info ogolne itp.

Reduktor z tej strony ;]

Co do głosu to jeszcze nie wiem na kogo zagłosuje, ale postaram się na forum pisać bez znaków polskich i tak jak najmniej w swoim stylu ;]

Offline

 

#5 2008-12-20 12:54:23

Marco Polo

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 29
Punktów :   

Re: Info ogolne itp.

Zobaczymy, ile wytrzymasz. Ja tak robiłem i po paru dniach strasznie mnie to zmęczyło.

Offline

 

#6 2008-12-20 12:55:50

Azimierz Donald

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 32
Punktów :   

Re: Info ogolne itp.

A ja staram sie wrecz odwotnie. Jak najbardziej z polskimi znakami, bez myslinkow, enterow, cudzyslowow itp itd. Zupelnie nie ja

Offline

 

#7 2008-12-20 16:11:11

Marco Polo

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 29
Punktów :   

Re: Info ogolne itp.

Nieważne jak piszesz - grunt, żeby Cię zauważono i sprawdzono.

Czy macie jakieś propozycje, kto może być groźny po tym pierwszym poście? Niby ciężko to stwierdzić, ale jednak się da. Mi nie podoba się Nicolae Securitate np. Jak macie jakieś pomysły, komu zrobić wolne od grania już przed świętami, dajcie znać.

Aha, na moje mamy do wyhaczenia dwóch ważnych graczy: Dawida i JackBauera, drugi gra na pewno, pierwszy prawie na pewno. Pewnie z początku będą cicho siedzieć - wszelkie propozycje do ich tożsamości mile widziane.

Offline

 

#8 2008-12-20 16:53:46

Azimierz Donald

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 32
Punktów :   

Re: Info ogolne itp.

Dobry pomysl zeby sie przyjrzec

I oto co znalazlem:
Nicolae Securitate - kopia McSzuflada z poprzedniej edycji (Trawiack) - niema identyczne przedstawienie sie graczom. Niemal goscia nie kojarze - raczej niegrozny
Thomas de Torquemada - pasuje do Yochanach Fleischmanna z poprzedniej edycji (Almunia) - zginal 1 dnia z woli miasta
Kakha Vatsadze - poruwnujac pasuje do Juniora Baiano (Raffie)
Vlad von Vinewood - moge sie mylic ale mnie sie najbardziej skojarzyl z Maestro Archibaldem (Sarsik) - moze byc grozny
Mike Castler - Dla mnie ten sam styl co Eben Hezer (Gil Galahad?????) - do sprawdzenia bo lubi duzo pisac
Sami Aldżazira - Jak na moj gust to Tedzik   - To samo przedstawienie sie co w poprzedniej edycji)
Brigante Carlito - Jadwig Pynolawiecki (nie pamietam kto to) - moge sie mylic
Jack O'Neill - pasuje do Dawida (Wuuja) - Richard Ruttwen. Szkoda mi go ale postawil bym jako pierwszy nas cel. Niezwykle grozny - moze kogos wkopac w testamecie
Zal mi go bo ostatnio (ze swojej winy zreszta czesciowo) padl szybko, wiec teraz dalbym mu pograc ale to moze nas duzo kosztowac
Pad Vister - napisal "Pad nie czuł się dobrze w klimatach tej gorącej mieściny" a Andrew Heywood (Tabu) w poprzedniej edycji "do tej mieściny przybyłem odpocząć od zgiełku" - zbieg okolicznosci?
Cesar Sampaio - albo Sylvester Parkinson (nie mam pojecia kto to) albo ktos inny - ciezko okreslic
Genadij_Siwtsow - jestem pewnien ze to ta sama osoba co Anton_Werezdin (znaczy ze to Luczyk)
Marcin Wulkan - być moze jest to Mervin Talarek z poprzedniej edycji (dalbym 50% na to ) - hus musi nam powiedziec kot to jest bo nie mam pojecia
Kaszkiet Pastusiak - byc moze Kjell Verogadom (saylent bodaj) ale moze jest to JB - tez radze zabic w pierwszej kolejnosci!!
Vintfang La Mote - nie mam juz pomyslu - przeczucie mowi mi ze jest mala szans ze jest to John Pedobear (piotrekbw) ale pewnie tu racji nie mam
Kachaber Oskar Generalli - Angelo de la Bomba (nie znam goscia z nicku PN)

E: JB na 100% gra

Ostatnio edytowany przez Azimierz Donald (2008-12-20 20:47:49)

Offline

 

#9 2008-12-20 22:29:05

Czaka Laka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 15
Punktów :   

Re: Info ogolne itp.

Tak dla jaj sobie mnie napisałeś tam? Bo patrzę, że innych mafiozów nie ma tam.

Offline

 

#10 2008-12-20 23:39:20

Marco Polo

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 29
Punktów :   

Re: Info ogolne itp.

JB gra na 100%, ale to nie może być Kaszkiet. Nie wziąłby tak idiotycznego nicku.

Mervinem Talarkiem był Szuchcik.

Cesar Sampaio to ja. o_O Widzę, że nieźle się zamaskowałem, ale nickiem chciałem nawiązać do Juniora Baiano. No chyba że koelga OC sobie robi jaja.

Angelo de la Bomba = Kapitan Bomba, hardkor to nie jest.

Najbardziej obawiam się JB, Sarsika, wuuji i saylenta. Z tym, że saylent być może nie gra w tej edycji, mam z nim dobry kontakt na co dzień i mocno się wahał. Sarsik i wuuja raczej przystąpili.

A O'Neillowi się przyjrzę jeszcze. Kaszkieta chce sprzątnąć miasto, nie jest źle.

Offline

 

#11 2008-12-22 00:26:45

Marco Polo

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 29
Punktów :   

Re: Info ogolne itp.

Nicolae Securitate to raczej nie jest Trawiack.

Co do argumentu Kasi - w tę grę nasze towarzystwo gra od tak dawna, że gdybym był w mafii, to na pewno bym uważniej wszystko analizował i nie wychylał się.

Nie, te słowa do początkującego nie pasują. To gruba ryba, i o ile miasto się go nie uczepi, to ja bym go szybko sprzątnął. Obstawiam, że to Sarsik. Może być groźny.

Offline

 

#12 2008-12-22 03:35:07

Azimierz Donald

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 32
Punktów :   

Re: Info ogolne itp.

Marco Polo napisał:

Nicolae Securitate to raczej nie jest Trawiack. (...) To gruba ryba, i o ile miasto się go nie uczepi, to ja bym go szybko sprzątnął. Obstawiam, że to Sarsik. Może być groźny.

wlasnie sie tak zastanawiam. To faktycznie jest ktos "ograny" widac odrazu ale zastanwiam sie bardziej czy moze miec role. Jezeli ma to bezsensownie sie wystawia - miasto samo moze go udupic, choc on moze sie idealnie nadawac na nasz pierwszy cel.
Kurde. Kto to moze byc, nie mamy lisyt graczy to spore utrudnienie

Offline

 

#13 2008-12-22 07:04:24

Marco Polo

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 29
Punktów :   

Re: Info ogolne itp.

Mi śmierdzi Sarsikiem, z tych znanych graczy tylko on w ten sposób pisze. No, ew. Barry albo kajdan.

Offline

 

#14 2008-12-23 20:33:35

Azimierz Donald

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 32
Punktów :   

Re: Info ogolne itp.

heh... wyglada na to ze  miasto bez naszego udzialu sprzatnelo detektywa!
Inne role mogace jeszcze pasowac do wypowiedzi pana Kakha Vatsadze to barman i prokurator.
ten 2 nie pasuje bo jego cele testamentowe nijak maja sie do mozliwosci jego funkcji
a co do bramana to istnieje przypuszczenie ze Kakha Vatsadze sprawdzil mozliwosci alkoholowe Kachabera Oskara Generalliego lub Macieja Kwiatkowskiego gdy z naszej reki zginal Nicolae Securitate i pomyslal ze to jego zasluga! ;]
Jezeli faktycznie byl barmanem to zrobilismy swietny interes zabijajac Securitate w naszym pierwszym mordzie

Ostatnio edytowany przez Azimierz Donald (2008-12-23 20:35:08)

Offline

 

#15 2008-12-23 22:35:09

Marco Polo

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 29
Punktów :   

Re: Info ogolne itp.

Vister to wuuja, nie mogę się mylić.

A co do roli Vatsadze - nie pasuje mi na detektywa. Mówi, że ma wiedzę, ale w takim razie po grzyba wskazuje Generalliego? Dlatego obstawiam, że zginął albo barman, albo prokurator.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.umpoznan.pun.pl www.mordownia-zlocieniec.pun.pl www.deathway.pun.pl www.miniwwe.pun.pl www.rponline.pun.pl