Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-12-20 17:16:40

Azimierz Donald

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 32
Punktów :   

Pierwsza ofiara [*]

narazie jeszcze zawczesnie zeby glosowac kto ginie ale pogadac mozna
Jak napisalem w analizie przywitan graczy wydaje mi sie ze Jack O'Neill moze byc Dawidem/Wuuja - z racj ze jest grozny i moze nam namieszac proponuje sprzatnac go na starcie. A jezeli to nie wuuja to i tak niewiele stracimy

Opis zbrodni chcialbym napisac ja - ale ktos musial by go lekko zmodyfikowac by nie pasowal do mojego stylu
Jak skrobne to tu wkleje

PS. Nagle dowiedzialem sie przypadkiem ze JB gra w tej edycji (mial nie grac) i wydaje mi sie ze moze sie ukrywac pod nickiem Kaszkiet Pastusiak

Napisze 2 opisy zbrodni - jezeli pojdziemy za moim nosem to mozna ktorys wykorzystac


Opis 1:
Pułkownik Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych Jack O'Neill był już starszym mężczyzną. Wiele w życiu widział i wiele dokonał. Teraz gromadka skutków ubocznych jego dokonań słuchała jak opowiada im bajkę. Była to prosta historia o mądrym, acz dzikim kotku, który z racji swojego wyglądu był brany za lisa. Zawsze gdy zagrożało mu niebezpieczeństwo, wdrapywał się na najwyższe w lesie drzewo i nic mu tam nie mogło zagrozić. Właśnie miał zakończyć opowieść morałem, gdy syn panny Samanty Carter, zapytał się wuuja, bo tak okoliczna dzieciarnia i młodzież nazywała O'Neilla, czy skóra wisząca nad kominkiem, należała właśnie do tego kotka. Jack spojrzał we wskazanym kierunku i był to jego ostatni życiowy błąd. Syn panny Carter wbił mu szpikulec od robótek ręcznych w gardło. Tak, mały Carter był studentem Gildii Skrytobójców. Teraz tylko musiał odebrać swoją nagrodę.

Jack O'Neill [*]

Przeczytajcie i dajcie znac czy cos sie da z tego wyciagnac

Ostatnio edytowany przez Azimierz Donald (2008-12-20 18:16:54)

Offline

 

#2 2008-12-21 13:49:37

Marco Polo

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 29
Punktów :   

Re: Pierwsza ofiara [*]

No oczywiście tekst o wuuji w trakcie opisu odpada, wiadomo.

W ogóle decyzja już podjęta? Sprzątamy O'Neilla? Ja jestem za Vintfang La Mote w sumie, ale mogę się dostosować.

Offline

 

#3 2008-12-21 15:29:27

Azimierz Donald

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 32
Punktów :   

Re: Pierwsza ofiara [*]

zobaczymy jeszcze po glosowaniu ;]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pierscienwladcy.pun.pl www.twierdzazakonow.pun.pl www.pokemons.pun.pl www.krecanasrury.pun.pl www.hbh.pun.pl