Nazwa forum

Opis forum


#16 2008-12-22 17:57:24

C. M. Manson

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 17
Punktów :   

Re: Jak głosujemy?

Marco Polo napisał:

Wtedy antymafia wydała na Ciebie wyrok, byłeś bez szans. Teraz jeszcze jej nie ma, spoko.

Mnie tam w AM nie było

Swoją drogą nie wiem czy jest sens zabijania dziś Securitate bo jeżeli wszystko dalej potoczy się tak jak do tej pory to zginie on w głosowaniu miasta. Ja bym optował za La Mote, ewentualnie za generałem jakimś tam...

Offline

 

#17 2008-12-22 18:02:36

Azimierz Donald

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 32
Punktów :   

Re: Jak głosujemy?

Proponuje jednak sprzatnac Nicolae Securitate. Miasto bedzie w lekkim dolku bo nikt inny nie jest przez nich narazie na cenzurce specjalnie, wiec odrazu beda musieli zaczac weszyc gdzie indziej i pojawia sie nowe tropy. A przy okazji ludzie beda sie musieli troche otworzyc
I ten Nicolae Securitate faktycznie moze byc sprawdzony.

kto pisze opis?

Offline

 

#18 2008-12-22 18:14:06

charles

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 14
Punktów :   

Re: Jak głosujemy?

ja tez Nicolae Securitate. Chyba na razie za mało informacji żeby kogoś innego wskazać.

edit: Maurcie Venit sam wskazuje Securitate, może troche zmylić trop.

Ostatnio edytowany przez charles (2008-12-22 18:32:13)

Offline

 

#19 2008-12-22 18:31:14

Marco Polo

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 29
Punktów :   

Re: Jak głosujemy?

Mówiłem. Mówiłem. Co za idioci! - mruczal pod nosem Nicolae Securitate, wracajac do domu z pracy. Zalowal że otrzymał azyl polityczny w Pericolo. Gdybym wiedzial, że tak to bedzie wygladalo, nigdy bym sie nie zdecydowal tu przyjechac - narzekal. Zal mu bylo troche Kasi Cichopek - co prawda transseksualistki, ale tez jedynej osoby majacej cos wspolnego z rodzajem zenskim w miescie. Poszedl do sklepu gdzie nabyl jakiegos miejscowego sikacza a potem do domu. Gdy szukal w kieszeni kluczy, poczul mocne uklucie w okolicy kregoslupa. Chwile pozniej przestal sie ruszać. Widzial tylko ze grupa osob ciagnie go do wykopanego w ziemi dolu. Chcial krzyknac ale nie mogl. Zreszta i tak nikt by go nie uslyszal, mieszkal na odludziu bo nikt sie nie chcial z nim przyjaznic. Po tym jak wrzucili go do dolu zlamala mu sie noga, ale na swoje szczescie akurat tego nie poczul. Poczul natomiast, że ktos sypie mu piasek do oczu. Potem zrobilo sie ciemno. Przestepcy mieli chyba juz wprawe w zasypywaniu podobnych dolow. Securitate udusil sie po paru minutach, mafia powrocila do swoich zajec.

W domu Ojca Chrzestnego zadzwonil telefon. Rozmowa nie była długa. "Robota wykonana, Ojcze". "Cieszy mnie to".

Nicolae Securitate [*]

Offline

 

#20 2008-12-23 12:41:24

Azimierz Donald

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 32
Punktów :   

Re: Jak głosujemy?

ja głosuje na Vintfang La Mote
Tylko jest problem. Nie ma zadnej powaznej kandydatury co wcale na dobre nam nie wyjdzie bo mafia musi strzelac po roznych osobach i co gorsza nie wiadomo kto poleci

Offline

 

#21 2008-12-23 13:36:08

Marco Polo

Administrator

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 29
Punktów :   

Re: Jak głosujemy?

Ja dałem na Davida Hoffę. Głosował na niego też Wulkan, który kreuje się na lidera w mieście, więc powinno nie być kłopotów. Ogólnie postaram się być teraz w miarę aktywny w głosowaniu, śmierć jednego niewinnego powinna mnie nawet uwiarygodnić.

Offline

 

#22 2008-12-23 17:01:08

C. M. Manson

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 17
Punktów :   

Re: Jak głosujemy?

Harada dziś dostanie mój głos

Offline

 

#23 2008-12-26 21:23:56

Azimierz Donald

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 32
Punktów :   

Re: Jak głosujemy?

Idziemy w zaparte. Ja nie gram bo zrezygnowalem ale dzieki temu zapewne nie wylece. Niestety szans na ratowania Husa juz nie ma, bo argument 80% jest za mocny niestety - ale to jedyne co wuuja Viser sensownego napisal. Wulka nagle zaczal mnie bronic, ja sie nie bede ujawnial narazie, jak przyjdzie pora zaczne znowu pisac, by zrobic zamieszanie, chyba ze comornic wywali moje konto, w co watpie.
Najlepiej by bylo gdyby jutro polecial Hus. Wtedy ja bede upity i mozna zaryzykowac sprzatniecie barmana! Tak - barmana a nie detektywa. Detek. sprawdzi jeszcze 1 osobe i jest szansa ze bede to ja jezeli zaczne znowu grac "odbrazajac sie". Troche to pochamsku zagranie ale jak oni moga nas wyzywac to ja tez moge zagrac na chama.

Scenariusz na jutro:
1. Leci Hus. Mozna sporbowac zabic barmana. Jezeli faktycznie nie kontaktuja sie przez gg, to mogli uwierzyc ze jestem ksiedzem - wydaje mi sie ze Wulkan tak wlasnie mysli. Trzeba sprzatnac barmana.
2. Cesar jutro nie poleci. Znaczy ze na 100% to on bedzie upity. Nie ma sensu wysylac opisu na barmana, trzeba bedzie wyslac opis smierci kogos, kogo nie chcemy usmiercic (proponuje wulkana) tak zeby miec pewnosc ze zmieniajac ofiare nasz cel nie padnie
3. Moge jutro pasc ja. Jest to w maire bezpieczne rozwiazane dla miasta, choc mam nadzieje ze do tego nei dojdzie. Nasza ofiara musi byc ja w przypadku pkt. 2
4. Jutro moze poleciec ktos kogo sie zupelnie nie spodziewamy. Ta edycja juz nie raz to pokazala. Jezeli liczyc glos moj i husa, to wulkan dostanie 2 glosy min. Przypuszczam ze dostanie tez cos od miasta. Byc moze bedzie gdzies remis i zadziala... no wlasnie. Zyje sedzia? Oby nie - ja zdecyduje

Offline

 

#24 2008-12-26 21:42:58

Czaka Laka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 15
Punktów :   

Re: Jak głosujemy?

A w przypadku, gdy zginiesz Azi, to ktoś nowy zostaje ojcem chrzestnym?

Offline

 

#25 2008-12-26 22:10:51

Azimierz Donald

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 32
Punktów :   

Re: Jak głosujemy?

Czaka Laka napisał:

A w przypadku, gdy zginiesz Azi, to ktoś nowy zostaje ojcem chrzestnym?

Nikt

Offline

 

#26 2008-12-26 22:41:35

charles

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 14
Punktów :   

Re: Jak głosujemy?

Jeszcze mam chwile czasu wiec zadam moze totalnie głupie pytanie.

Co jesli barman upije Cezara Sampaio a my jako mafia jego wlaśnie wskażemy?

Offline

 

#27 2008-12-26 22:46:12

Azimierz Donald

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 32
Punktów :   

Re: Jak głosujemy?

mysle ze pozwola nam go zabic jezeli nam bedzie na tym zalezec ;]

Offline

 

#28 2008-12-27 05:42:25

charles

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 14
Punktów :   

Re: Jak głosujemy?

po długich namysłach oddalem głos na Generalli ale do niedzieli się nie wpiszę.

Jeszcze raz napisze, ze według mnie Vister nie jest barmanem co by potwierdzały słowa Harady "P.S. Zastanawia mnie też, dlaczego w prawie każdym poście podkreślasz, że to ty jesteś barmanem Wink ?". Oznaczało by to, ze plan Hoffy i Vistera ogranicza się do zabicia Sampaio i ewentualnie Tasiora, który co by nie mówić trochę sam sie wkopał. Oni zaś nie są dobrymi samarytaninami i nie poświęcą sie dla reszty miasta, chcą nadal grać. Zresztą to jest oczywiste od pierwszego zdania Hoffy, który wie, ze Sampaio jest w mafii ale zabrania go zabijac aby potem samemu sie obronic przy zabojstwie mafii. Podsumowują, fakt iż Vister nie jest barmanem nic nam nie daje tym bardziej, iż moze miec inna rolę.

Ponad to ostatni wpis Wulkana to dobra rada do księdza z ukrytym przesłaniem - Ja Wulkan nie mam roli, pomódl się za mnie bo jestem czysty i przydatny w grze, nie marnuj swych modłów na Hoffe lub Vistera.

Jesli jestem w jakims totalnym błedzie to niech to licho.

pozdro

Ostatnio edytowany przez charles (2008-12-27 05:44:55)

Offline

 

#29 2008-12-27 12:37:20

C. M. Manson

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 17
Punktów :   

Re: Jak głosujemy?

Takie się zastanawiam co sądzicie o tym, abym teraz zaatakował nieco Wulkana i na niego oddał swój głos. Może to większą konsternację wprowadzi?

Offline

 

#30 2008-12-27 14:42:57

Azimierz Donald

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-12-20
Posty: 32
Punktów :   

Re: Jak głosujemy?

Jestes zupelnie czysty. Lepiej nie ryzykowac. Jako jedyny mafiozo nie byles jeszcze podejrzewany przez nikogo z miasta wiec zachowaj ten stan. Moze sie okazac ze w ciagu 3 dni poleci 3 naszych i 2 miastowych tylko + 2 sprawdzenia detektywa.

Co do tego czy Viser to barman. Hmm... Byc moze udaje zeby odwrocic uwage. Mysle ze smialo mozemy zaryzykowac probe zabojstwa detektywa w takim wypadku. Tym bardziej ze jezeli ksiadz nie ma z nimi kontaktu a viser nie jest barmanem to nie bedzie zadnej dla nego ochrony. A i my sie wtedy z husem wybronimy jezeli zaden z nas nie poleci dzis, mowiac ze to jakas podpuch abyla jedna wielka. Jednak ne sadze zebysmy mieli takie wielkie szczescie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.miniwwe.pun.pl www.rponline.pun.pl www.umpoznan.pun.pl www.gra-wwe.pun.pl www.mordownia-zlocieniec.pun.pl